2017 m. LFF III lygos AAFF futbolo pirmenybių II rato 4 turas.

2017 m. rugsėjo mėn. 17 d. Simno gimnazijos stadione žaistose pirmenybių II rato 4 turo rungtynėse su SC "Birštonas" komanda pasiekta pergalė rezultatu 1 : 0. 50' pasižymėjo Alfredas Pilvelis.

Komandos sudėtis: Rytis Burneika, Lukas Videika, Šarūnas Viselga, Vilius Keidoįius, Rimantas Packevičius, Mindaugas Radzevičius, Mantas Slipkauskas (46' Aurimas Šarapajevas), Rytis Andrijonas, Arnas Ručys, Vytautas Ivanauskas (46' Andrius Piličiauskas), Alfredas Pilvelis.


 

2017 m. LFF III lygos AAFF futbolo pirmenybių II rato 3 turas.

2017 m. rugsėjo mėn. 9 d. AAFF stadione žaistose pirmenybių II rato 3 turo rungtynėse su Alytaus "Centro" komanda pasiekta puiki pergalė rezultatu 2 : 0. 5' puikiai pramušė Edgaras Andriuškevičius o 89' pergalę įtvirtino Rytis Andrijonas.

Komandos sudėtis: Rytis Burneika, Lukas Videika, Šarūnas Viselga, Rimantas Packevičius, Mindaugas Radzevičius, Regimantas Vitkauskas (61' Mantas Slipkauskas), Rytis Andrijonas, Arnas Ručys, Andrius Piličiauskas, Edgaras Andriuškevičius, Alfredas Pilvelis.


 

2017 m. LFF III lygos AAFF futbolo pirmenybių II rato 2 turas.

2017 m. rugsėjo mėn. 3 d. Simno gimnazijos stadione žaistose pirmenybių II rato 2 turo rungtynėse su "Druskininkų" komanda pasiekta triuškinanti pergalė rezultatu 8 : 0.

Įvarčius pelnė: 28', 35', 69', 73', 75' Rytis Andrijonas, 40' Vytautas Ivanauskas, 41' Arnas Ručys, 45' Edgaras Andriuškevičius.

Komandos sudėtis: Rytis Burneika, Vilius Keidošius, Lukas Videika, Šarūnas Viselga, Mindaugas Radzevičius, Regimantas Vitkauskas, Mantas Slipkauskas, Rytis Andrijonas, Vytautas Ivanauskas (69' Lukas Kadzilauskas), Arnas Ručys (52' Andrius Piličiauskas), Edgaras Andriuškevičius.

 

2017 m. LFF III lygos AAFF futbolo pirmenybių II rato 1 turas.

2017 m. rugpjūčio mėn. 27 d. žaistose LFF III lygos AAFF futbolo pirmenybių II rato 1 turo varžybose su FA "Dainava" komanda pralaimėta rezultatu 0 : 2. Įvarčius prasileidome 18' ir 88'.

Komandos sudėtis: Rytis Burneika, Rimantas Packevičius (80' Mantas Giniūnas), Lukas Videika, Šarūnas Viselga, Andrius Piličiauskas (46' Aurimas Šarapajevas), Mindaugas Radzevičius, Regimantas Vitkauskas, Rytis Andrijonas, Arnas Ručys, Alfredas Pilvelis, Edgaras Andriuškevičius.



 

"Simno pendelis" - 2

2017-08-18 d. Simne vykusiose II-se varžybose rungtyniavo 8 komandos, o individualiai varžėsi 28 mušėjai bei 4 vartininkai. Tarp komandų nugalėjo "Krosna", antroje vietoje liko "Basi" (smūgiavo basi), treti - "Ežiai".
Individualioje rungtyje nugalėjo "basas" Arnas Ručys, o geriausio vartininko prizas "nuskilo" Donatui Kuliešai.

Video nuoroda: https://youtu.be/AHJ6Oij9iRI

Varžybų rėmėjai: FK "Simnas", MAFA, AAFF.


Skaityti daugiau...