"EŽIOGOLAS". Alytaus rajono čempionėmis tapo Simno gimnazijos komandos.

Alytaus rajone pogrupių varžybos vyko Butrimonių, Alovės, Kumečių, Simno, Verebiejų, Pivašiūnų ir Vaisodžių mokyklų aikštelėse. Pogrupių nugalėtojai pateko į finalines varžybas,

kurios tradiciškai vyko Simno stadione.

 

 

Jaunesnių vaikų grupėje, neatvykus Krokialaukio komandai, pirmajame pusfinalyje žaidė Kumečių ir Venciūnų pagrindinių mokyklų komandos – 1 : 0 nugalėjo Kumečių komanda. Antrajame pusfinalyje Simno gimnazijos „Ežiai“ rezultatu 3 : 1 įveikė Butrimonių vidurinės mokyklos žaidėjus. Rungtynėse dėl trečios vietos butrimoniškiai – 4 : 0 palaužė Venciūnų komandos pasipriešinimą. Finale Simno „Ežiai“ gana lengvai – 11 : 0 sutriuškino Kumečių futbolininkus.

Vyresnių grupėje šešios komandos rungtyniavo dėl nugalėtojo vardo. Burtų dėka Miroslavo vidurinės mokyklos ir Simno gimnazijos „Velnių“ komandos pateko į pusfinalį. Dėl patekimo į pusfinalį Butrimonių vidurinės mokyklos žaidėjai – 2 : 1 nugalėjo Punios pagrindinės mokyklos komandą, o Alovės ir Verebiejų pagrindinių mokyklų kovoje – 2 : 0 Alovės naudai. Pusfinaliuose Miroslavas – 3 : 0 nugalėjo Butrimonis, o Simnas – 2 : 0 Alovę. Rungtynėse dėl penktos vietos Verebiejai tik baudinių pagalba – 3 : 0 – įveikė Punią. Atkakli kova vyko ir žaidžiant dėl trečios vietos tarp Butrimonių ir Alovės mokyklų komandų – pagrindinis rungtynių laikas 1 : 1, baudiniai – 2 : 1 Butrimonių naudai. Finale Simno gimnazijos "Velniai" - 6 : 0 įveikė Miroslavo komandą.

Jau tapo tradicija, kad varžybų prizininkai apdovanojami FK „Alytis“ įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Dalyviai už prizus labai karštai padėkojo FK „Alytis“ direktoriui Dariui Jezukevičiui.