Druskininkų savivaldybės taurė.

Vasario 12 d. Simno gimnazijos komanda susitiko su Alytaus A. Ramanausko-Vanago vidurinės mokyklos 11 klasės komanda. Rungtynės buvo labai atkaklios, nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Pagrindinis laikas nugalėtojų neišaiškino, tad teko žaisti papildomą kėlinį, kur sėkmė buvo simniškių pusėje. Rungtynių rezultatas 74:72 (14:12, 11:13, 15:26, 23:12, 11:9). Mindaugas Radzevičius pelnė 51 tašką.

Kitose rungtynėse Druskininkų komanda be didesnio vargo įveikė Lazdijų krepšininkus 100:63.

Vasario 13 d. simniškiai žaidė su Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos 3 klase. Pergalė prieš alytiškius pareikalavo labai daug jėgų, tad pasipriešinti lazdijiškiams pavyko tik pirmą kėlinuką. 88:54 (20:16, 24:10, 25:13, 19:15) laimėjo Lazdijų komanda. Mindaugas Radzevičius pelnė 29 taškus.

Kitose dienos rungtynėse susitiko Alytaus ir Varėnos komandos. Rezultatu 67:59 pergalę šventė varėniškiai.