2015 m. Alytaus apskrities klasių krepšinio finalinės varžybos.

Aštuntą kartą Druskininkuose vyko Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybų finalas, kuriame Simno gimnazijos komanda užėmė ketvirtą vietą ir keliaus į Gdanską. Čempionais tapo Alytaus Putinų gimnazijos komanda. Mokiniai keliaus į Paryžių. Antra liko Druskininkų „Ryto“ gimnazijos komanda, jie aplankys Prahą, o į Krokuvą vyks Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos klasė.

Varžybas stebėjo Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas ir mero patarėjas Ramūnas Bielevičius. Taures, medalius ir įvairius prizus nugalėtojams įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Baudų mėtymo turnyro nugalėtoju tapo simniškis Lukas Jatkauskas – rezultatu 13 : 10 laimėjęs prieš lazdijiškį Marių Čėsną. Lukas taip pat gavo specialų mero Algirdo Vrubliausko prizą.

Į simbolinį turnyro penketuką pateko Simno gimnazijos komandos kapitonas Lukas Kadzilauskas.

Krepšinio aistruoliai azartiškai palaikė ne tik komandas, bet ir pertraukėlių metu pasirodžiusias „Lietuvos Ryto" komandos šokėjas.