Simno gimnazistai iškovojo kelionę į Krokuvą.

2013 m. kovo 8,9 dienomis Druskininkuose vyko Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio finalinės varžybos.

Nekaip sužaidę pusfinalį, padarę labai daug klaidų, simniškiai 68 : 54 (26:15, 15:8, 11:13, 16:18) nusileido Alytaus Ramanausko-Vanago gimnazijos komandai.

Tautvydas Buškevičius - 17, Rokas Grėbliūnas - 16, Giedrius Šreiberis - 14, Nerijus Ūselis - 4, Rokas Seniūnas - 3.

Mažajame finale Simno krepšininkai parodė charakterį ir po pratesimo rezultatu 74 : 68 (21:15, 19:13, 13:18, 7:14, 14:8), paguldę ant menčų Lazdijų M. Gustaičio gimnazistus, jau trečią kartą, su visa klase, važiuos į Krokuvą.

Tautvydas Buškevičius - 23, Giedrius Šreiberis - 18, Rokas Seniūnas - 16, Rokas Grėbliūnas - 15, Povilas Patackas - 2.

Tautvydas Buškevičius ne tik laimėjo baudų metimo konkursą, bet ir peteko į simbolinį turnyro penketuką.

Čempionais tapo Alytaus R. Vanago gimnazijos klasės komanda, kuri rezultatu 56 : 50 nugalėjo Druskininkų komandą.