Gimnazistai laimėjo krepšinio turnyrą Alovėje.

2012 m. vasario mėn. 14 dieną Alovės pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko krepšinio turnyras vasario 16-ajai paminėti, kuriame dalyvavo šešių rajono mokyklų komandos. Burtų keliu komandos pasiskirstė į du pogrupius, kuriuose šešiolikos metų ir jaunesni vaikinai aiškinosi kas rungtyniaus dėl prizinių vietų.

A pogrupyje Simno gimnazistai rezultatu 53 : 16 nugalėjo Butrimonių gimnazistus ir 32 : 9 įveikė Makniūnų pagrindinės mokyklos krepšininkus. Makniūnai 26 : 21 palaužė butrimoniškius.

B pogrupyje Alovės pagrindinės mokyklos komanda rezultatu 29 : 21 laimėjo prieš Daugų gimnazistus ir 45 : 15 sutvarkė Ūdrijos pagrindinės mokyklos žaidėjus. Daugiškiai nelengvai 28 : 21 įveikė Ūdrijos komandą.

Rungtynėse dėl penktos vietos Butrimonys 28 : 17 nugalėjo Ūdriją, trečią vietą laimėjo Makniūnų komanda, kuri nesunkiai 24 : 6 sutvarkė daugiškius. Finale simniškiai taip pat be didelio vargo 41 : 24 susitvarkė su Alovės komanda.

Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais ir diplomais. Naudingiausio turnyro žaidėjo prizas atiteko simniškiui Giedriui Šreiberiui.