Druskininkų savivaldybės krepšinio taurė. Finalai.

Vasario 25 - 26 dienomis Druskininkų sporto centro salėje vyko 2010 - 2011 m. Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybų Druskininkų savivaldybės taurei laimėti IV etapo varžybos - pusfinaliai ir finalai.
Pirmajame pusfinalyje Simno gimnazijos IV a. klasės komanda 81 : 39 (29:6, 20:8, 15:11, 17:14) pralaimėjo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos 12 a. klasei.
Antrajame pusfinalyje, po labai atkaklios kovos, Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazijos III d. klasė 64 : 59 palaužė Varėnos "Ąžuolo" gimnazijos IV a. klasę.

Po nakvynės "Pušyno" viešbutyje komandos susirinko išsiaiškinti galutines vietas ir kelionių maršrutus.
Rungtynėse dėl trečios vietos ir kelionės į Krokuvą Simno gimnazistai labai rimtai nusiteikė varžyboms ir jau pirmajame kėlinyje nokautavo varėniškius, kurie taip ir neatsigavo iki rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas 57 : 39 (25:7, 12:12, 9:6, 11:14). Mindaugas Radzevičius pelnė 30 taškų, Lukas Žilinskas ir Mindaugas Zubrus - po 11, Tautvydas Žalynas - 5, taip pat žaidė - Aurimas Giniūnas, Jonas Nevecka, Renatas Krutulis ir Mindaugas Urmanavičius.
Finale Druskininkų komanda 93 : 64 nugalėjo alytiškius ir vėl važiuos į Paryžių. Alytiškiams atiteko kelionė į Prahą.
Baudų metimo konkurse simniškiai M. Urmanavičius ir T. Žalynas pralaimėjo pusfinalius Alytaus atstovams.
Tritaškių konkurse sau lygių neturėjo M. Radzevičius. Pusfinalyje surinkęs 18 taškų, o finale 8:4 nugalėjo D. Turonį iš Varėnos.Konkursuose žiūrovams prizą laimėjo Lukas Grėbliūnas, o Silvija Mazauskaitė gavo paguodos prizą.
Mindaugas Radzevičius buvo išrinktas į simbolinį turnyro penketuką.
Simno komanda dėkoja sirgaliams, kurie labai karštai palaikė viso turnyro metu.
Po apdovanojimų įteikimo ir sočių pietų, visos komandos smagiai leido laiką Druskininkų vandens parke.