Simno gimnazijos komandos – vėl stipriausios Alytaus apskrityje

Alytaus apskrityje finišavo Lietuvos mokyklų „Golo“ žaidynės. Stipriausios Dzūkijos miestų ir miestelių komandos dėl teisės vykti į nacionalinį finalą susirungė Simne.

2003 m. gimimo ir jaunesnių futbolininkų komandų grupėje Simno gimnazijos komanda rezultatu 3 : 1 įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos; 4 : 0 – Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos komandas ir 0 : 2 nusileido Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos komandai.

Antri liko druskininkiečiai, trečia vieta atiteko lazdijiškiams.


 


Geriausių žaidėjų prizus gavo Deividas Zmejauskas iš Simno, Arnas Abramavičius iš Alytaus, Martynas Vilkevičius iš Lazdijų ir Tomas Kemzūra iš Druskininkų komandų.

Turnyro geriausia žaidėja pripažinta Aistė Marčiukaitytė iš Simno.

2000 – 2002 m. gimimo komandų grupėje taip pat nugalėjo Simno gimnazijos komanda. Ji pogrupyje ir finale tik po baudinių serijos vienodais rezultatais – 3 : 2 laimėjo prieš Krosnos mokyklos ir Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos komandas (pagrindinis abiejų rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1 : 1).

Geriausiais pripažinti: simniškiai Dovydas Šveiteris ir Edgaras Zinkevičius, druskininkietė Gabrielė Balčiūtė, alytiškis Gustas Velička, krosniškis Mantas Slipkauskas.

Geriausios turnyro žaidėjos prizas atiteko Snieguolei Juocevičiūtei iš Krosnos.

Respublikos finalinės varžybos vyks birželio 13, 14 dienomis Kaune.