2011 m. sezonas pradėtas puikia pergale

Gegužės 7 dieną FK"Simnas" komanda žaidė pirmąsias Alytaus apskrities futbolo pirmenybių rungtynes Veisiejuose su vietos "Dainava".

Pasirinkę ginybinį rungtynių planą simniškiai aštriai kontratakavo. Ir jau 5 min. Hidiras Polat pasiuntė kamuolį į veisiejiškių vartus. Dar po 5 minučių pabėgo Mindaugas Radzevičius - 2 : 0. 30 minutę Rokas Seniūnas užbaigė greitą ataką - 3 : 0.

Antrajame kėlinyje žaizdami prieš vėją vaikinai sugebėjo ne tik atsilaikyti prieš varžovų apgultį, bet dar du kartus tiksliai užbaigti greitas atakas - 75 min. vėl pasižymėjo Hidiras, o 89 min. varžovų triuškinimą užbaigė, įmušdamas savo antrą įvartį rungtynėse, Mindaugas. 80 ir 92 minutę "Dainava" įmušė paguodos įvarčius.

Rungtynės laimėtos rezultatu 5 : 2.

FK"Simnas" žaidė tokios sudėties: Tomas Valatkevičius, Antanas Jurčiukonis, Lukas Venskus, Dainius Sinkevičius, Šarūnas Viselga, Džeraldas Žiulkus, Kazimieras Bubnys (80' Giedrius Valaika), Hidiras Polat (77' Mantas Ribinskas), Ramūnas Šveiteris, Mindaugas Radzevičius, Rokas Seniūnas (85' Justinas Šveiteris).