Simno gimnazijoje vėl "Futboliukas"

2011-02-03

Simno gimnazijos sporto salėje vėl buvo žaidžiamas "FUTBOLIUKAS". Labai smagų ir įdomų futbolo žaidimą 3 X 3 "FUTBOLIUKAS" ir vėl pakvietė pažaisti 2010 m. Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių "EŽIOGOLAS" čempionai - gimnazijos jaunieji futbolininkai. Pakovoti dėl čempionų įsteigtų apdovanojimų pareiškė norą 20 komandų. Komandą sudarė 2 berniukai ir 1 mergaitė. Buvo žaidžiama keturiose amžiaus grupėse.

Tarp 1 - 2 klasių moksleivių susidarė 6 komandos, kurios 2 pogrupiuse aiškinosi kuri žais dėl medalių. Rungtyniaujant dėl III vietos "SMALSIUKAI - II" po baudinių serijos nugalėjo "KIŠKIUS". Rungtynėse dėl I vietos "VELNIAI" nesunkiai 2 : 0 įveikė "VILKOLAKIUS".

Kitoje grupėje tarp 3 - 4 klasių užsiregistravo 5 komandos, kurios žaide ratu. Čempionais tapo „FUTBOLISTAI“, kurie nugalėjo visus varžovus. Antra vieta atiteko „DRAKONAMS“, treti liko „EŽIAI“.

Tarp 5 - 6 klasių penkios komandos taip pat žaidė ratu. Trys komandos surinko po lygiai taškų ir prizinės vietos buvo nustatytos pagal tarpusavio rungtynių įvarčių santykį. Nugalėjo „SNAIPERIAI“, antri „ŠAULIAI“, treti „VELNIAI“.

Vyriausioje grupėje varžėsi keturios komandos. Pritrūkus vieno žaidėjo į "MARIJOS FK" komandą užsiregistravo mokytojas Juozas. Ši komanda iškovojo III vietą, antri liko "NIKE" o čempionais - antri metai iš eilės - tapo "ROKAI".

Varžybų prizininkams buvo įteikti medaliai, o visi dalyviai gavo FK "SIMNAS" kalendorius.